Отборите на Септември и Хебър играят при резултат 0:1 в първи

...

НА ЖИВО: Септември 0:1 Хебър, отмениха гол на домакините

Отборите на Септември и Хебър играят при резултат 0:1  в първи мач от 17-ия кръг на efbet Лига. Търтов откри резултата в 25-ата минута. Двубоят започва в 17:00 часа и може да го наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим развиването на срещата минута по минута.
Още по тематиката:

Отборът на Септември стартира по-добре мача и съумя да упражни домашен напън в първите минути. След два следващи корнера пред Дебърлиев, футболистите на Светослав Петров стигнаха и до първата си опция за гол. Атанас Кабов проби чудесно отляво, преодоля двама бранители на гостите и от самата аутлиния съумя да откри Мартин Петков на границата на вратарското поле. Петков обаче не съумя да насочи прецизен удар и празненство топката около вратата.

Гостите дадоха отговор с рискова офанзива, при която след центриране отляво, Асен Георгиев едвам не си означи автогол. Бранителят съумя да отклони топката около личната си врата, предотвратявайки по-сериозни рискове за своя вратар.

В 15-ата минута отборът Септември стигна до гол във вратата на гостите, само че той бе анулиран поради засада. Айкут Рамадан бе изведен по лявото крило, откри Мартин Петков, който от своя страна комбинира с Костадинов пред наказателното поле. Нападателят овладя и нахлу в пеналта, след което насочи прецизен удар. При подаването към Рамадан обаче, халфът бе зад защитата на гостите, а ВАР удостовери решението на арбитъра.

Малко по-късно Костадинов имаше нова опция да обстрелва вратата на Дебърлиев, само че този път прати топката около левия непряк дирек.

LIVE • СЕПТЕМВРИ – ХЕБЪР 0:1

0:1 Търтов 25'

Септември : 21 Димитър Шейтанов, 10 Асен Чандъров, 7 Айкут Рамадан, 8 Александър Тодоров, 5 Асен Георгиев, 6 Атанас Кабов, 26 Илия Миланов, 23 Йоан Гаврилов, 20 Мартин Петков, 13 Мартин Николов, 9 Димитър Костадинов

Старши треньор: Светослав Петров

Хебър : 1 Петър Дебърлиев, 39 Ивайло Михайлов, 38 Хлеб Бухал, 28 Осира Корнел, 8 Алехандро Гарсия, 19 Муса Сила, 27 Роберт Мазан, 3 Богомил Божуркин, 98 Георги Николов Търтов, 97 Марсел Жан-Пиер, 9 Хабиб Есеола

Старши треньор: Владимир Манчев